Знайдено речі студентки медуніверситету Богомольця, яка покінчила життя самогубствомСтоличні правоохоронці розповіли про деталі пошукової операції іноземної студентки Мукаддас Насирлаєвої. На березі річки, у яку стрибнула студентка, знайшли її речі.

Новину передає «Преса України».

Вчора, 20 лютого, біля станції метро Славутич, що у Києві, було знайдено рюкзак 19-річної громадянки Туркменістану Мукаддас Насирлаєвої. Місцевий житель знайшов речі дівчини біля берега річки та відразу розповів про знахідку правоохоронцям. У рюкзаку знаходились документи загиблої.  Слідчі дії досі тривають.

Тіло загиблої досі не знайшли. Нагадаємо, після того, як замдекана медичного університету імені Богомольця Тетяна Тимохіна не сприяла продовженню посвідки на проживання Насирлаєвої, остання вчинила самогубство, зістрибнувши з мосту Патона. За попередніми даними, заступник декана по роботі з іноземними студентами  вимагала від студентки хабар.

Наразі Тимохіна відсторонена від роботи на період слідства. Тим часом в університеті встигли відрахувати Насирлаєву заднім числом. В той час, як у ЗМІ поширили інформацію про суїцид студентки, у прес-службі закладу продовжують заявляти, що про інцидент нічого не знають. Про це заявив адвокат сім’ї загиблої Ровшанбек Розметов. Він також зазначив на своїй сторінці у соцмережі, що почав отримувати погрози в свою сторону.

Нагадаємо, дівчина зникла 30 січня. Вже 17 лютого стало відомо, що вона вкоротила собі віку, стрибнувши з мосту. За попередніми даними, це зафіксували камери спостереження. Прокуратура Києва розпочала процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом доведення до самогубства.

Коментарі

А поделиться?