Зміни до закону про столицю серед першочергових ініціатив, які запропонують новій ВР, не стоять — Стефанчук

14 августа, 2019 13:5713:39
14.08.2019

Питання про внесення змін до закону «Про столицю місто-герой Київ» не стоять серед першочергових ініціатив, які буде запропоновано на розгляд Верховної Ради IX скликання, заявляє представник президента в українському парламенті Руслан Стефанчук.

«Кількість законодавчих ініціатив від партії «Слуга народу» перевалила за 300… там є різні напрацювання, зокрема і питання, пов’язані з переформатуванням напрямів, які стосуються столиці — міста-героя Києва, але питання в тому, коли воно буде, в якому форматі воно буде — це питання дискусії в парламенті… на все свій час «, — сказав Стефанчук на брифінгу в середу в Києві.

Він нагадав, що серед першочергових законопроектів — внесення змін до Конституції України в частині зняття депутатської недоторканності, внесення змін до Регламенту роботи Верховної Ради.

Стефанчук також зазначив, що Верховна Рада має запропонувати нову систему про нормативно-правові акти, і, нарешті, ухвалити закон України про нормативно-правові акти й запропонувати план законопроектної роботи Верховної Ради.