Жодної готівки: у Києві вводиться нова система оплати за паркуванняНововведення набувають сили з 10 серпня.

З 10 серпня у Києві запрацює нова система оплати за паркування – повністю безготівкова. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook мер столиці Віталій Кличко.

«Щоби запобігти проявам корупції, з 10 серпня обігу готівкових коштів на парковках у Києві взагалі не буде. І паркувальників не буде! Водій зможе оплатити парковку через паркомат, смс або купити місячні талони на паркування. Місячні талони на парковку по різних зонах можна буде придбати у кіосках продажу преси, в інформаційних кіосках. До 10 серпня вони там з’являться», — повідомив міський голова.

Більш того, мер закликав боротись з паркувальниками, які після означеної дати вимагатимуть готівку у водіїв – в такому випадку Кличко радить одразу викликати поліцію.

«Такі заходи міська влада запроваджує поки не ухвалений закон, який надасть нам необхідні важелі для наведення ладу з паркуванням загалом. Людей, які працювали в сфері паркування, ми не звільняємо. Є дуже багато роботи у комунальному секторі», — зауважив Кличко.

Друзі! І хто ще не чув: нововведення для тих, хто за кермом. Ми наводимо лад у сфері паркування. Щоби запобігти проявам…

Опубліковано Виталієм Кличком 2 серпня 2017 р.

Радник мера Дмитро Білоцерківець зауважив, що ефективно ця система запрацює після ухвалення у другому читанні законопроекту #5364, який надасть міській владі змогу штрафувати чи евакуювати авто за несплату паркування.

Мэр Киева принял решение, что столице необходимо распрощаться с таким явлением, как парковщик, который взимает наличную …

Опубліковано Dmitriy Belotserkovets 1 серпня 2017 р.

Нагадаємо, згідно новому закону суттєво збільшується штраф за паркування на місцях для транспорту людей з інвалідністю: водіям доведеться сплатити від 1000 до 1700 грн.

ВідеоЗа новим законом, вчетверо зростуть штрафи за паркування на місцях для людей з інвалідністю

А поделиться?