Жителі Яготинського району скаржаться на зверхнє ставлення лікарів

Февраль 12, 2019 17:2411 лютого 2019 року, голова Яготинської районної державної адміністрації В.С.Шмигановський провів щотижневу апаратну нараду за участі голови Яготинської районної ради П.В.Гайдая, міського голови Н.М.Дзюби, першого заступника голови адміністрації Т.П.Сухенко, в.о. керівника апарату адміністрації Т.О.Орел, керівників територіальних відомств, структурних підрозділів адміністрації, громадських організацій та засобів масової інформації.

В рамках наради присутні розглянули питання, що стосувалися роботи  комунального некомерційного підприємства «Яготинська центральна районна лікарня» Яготинської районної ради, виконання судових рішень Яготинським РВ ДВС ГТУЮ у Київській області та проведення монетизації субсидій з 01.01.2019 року.

Як доповів т.в.о головного лікаря КНП «Яготинська центральна районна лікарня П.М.Гавриленко за кошти бюджету розвитку проводиться реконструкція стерилізаційного відділення, а саме: виготовлено проектно-кошторисну документацію на суму 180000,00 грн., укладено договір на авторський нагляд за будівництвом на суму 18000,00 грн., наразі проводяться підготовчі роботи.

Також виділено кошти на придбання промислової пральної машини на 50 кг на суму 179920,00 грн.

Аналізуючи роботу закладу охорони здоров’я, голова адміністрації  В.С.Шмигановський вкотре акцентував увагу на ввічливому ставленні медичного персоналу до пацієнтів. Адже за словами, Василя Степановича перебуваючи з робочими візитами в населених пунктах району, до нього неодноразово зверталися жителі сіл щодо зверхнього ставлення лікарів до громадян.

Читайте ще:  Зруйнований вибухом будинок у Фастові: коли очікувати допомоги від уряду?

Варто відмітити, що протягом останнього року на медичні заклади району виділяються не малі кошти. Проводяться роботи із оновлення медичного обладнання, реалізуються заходи з енергозбереження (заміна вікон, дверей), забезпечуються капітальні ремонти в фельдшерських пунктів та амбулаторій.

Начальник управління соціального захисту Г.В.Величко доповіла про проведення монетизації субсидій в районі.

Так, монетизація відбуватиметься у три етапи:

• на І етапі (з 01.01.2019) дія механізму поширюватиметься на громадян, які будуть звертатися за субсидією з новим пакетом документів.

• на ІІ етапі (з 01.05.2019) планується охопити громадян, яким буде призначено субсидію на неопалювальний період 2019 року, а також долучити одержувачів пільг.

• на ІІІ етапі (з 01.10.2019) очікується повний перехід до надання пільг та субсидій у грошовій формі.

Слід зазначити, що призначення житлової субсидії за зверненнями від 1 січня 2019 року відбуватиметься за умови надання контактного номеру мобільного телефону, за яким в АТ «Ощадбанк» буде закріплено персональний обліковий запис одержувача субсидії. Людям не потрібно буде йти в банк, щоб відкривати рахунок. Це буде робити «Ощадбанк» автоматично після подачі заявки на отримання субсидії до управління соціального захисту. Важливо, що за одним мобільним номером телефону можна закріпити лише один обліковий запис у банку.

Читайте ще:  У Петропавлівській Борщагівці відбулася нарада щодо завершення будівництва школи

Наразі  в управлінні в тестовому режимі призначено 5 справ по монетизації, реєстр одержувачів житлової субсидії відправлений для опрацювання на ІОЦ Мінсоцполітики – очікується відповідь для подальшої обробки реєстрів.

За підсумками наради голова адміністрації В.С.Шмигановський надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів адміністрації.

За матеріалами офіційного сайту Яготинської райдержадміністрації