Завтра відбудеться ЗНО для вступу на магістратуру за спеціальністю «Право»КИЇВ. 2 серпня. УНН. Завтра, 3 липня, відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання для вступників у магістратуру за спеціальністю «Право». Про це УНН повідомили у прес-службі УЦОЯО.

Вступне випробування розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме з 09:15  до 09:50.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО відбуватиметься за наявності Екзаменаційного листка та оригіналу документа, що посвідчує особу.

У разі відсутності одного з цих документів або пред’явлення копій документів учасник до пункту тестування не допускається. Окрім цього, якщо на Екзаменаційному листку немає печатки в правому нижньому кутку фотокартки, то вступник також не допускається до пункту тестування.

читайте також: Кабмін скоротив держзамовлення до ВНЗ майже на 21%

На виконання тесту відведено 240 хв. Тест складається з трьох блоків. На виконання блоку «Тест загальних навчальних правничих компетентностей» передбачено 75 хв, блоку «Право» – 105 хв, блоку «Іноземна мова» – 60 хв.

Результати єдиного фахового вступного випробування буде розміщено на інформаційних сторінках вступників «Кабінет вступника-магістра» 15 серпня 2017 року.

читайте також: В МОН розповіли, в які університети подали найбільше заяв на вступ

Для участі в єдиному фаховому вступному випробуванні для вступу на навчання за  ступенем магістра за спеціальністю 081 «Право» зареєстровано 16 892 особи. На базі навчальних закладів створено 75 пунктів тестування. Найбільше пунктів тестування функціонуватиме в Києві (16), Харкові (9), Одесі (8).

Нагадаємо, що майже 61 тис. абітурієнтів зможе навчатись на «бюджеті».

А поделиться?