Заступник держсекретаря США відвідав меморіал Героїв Небесної сотніЗаступник державного секретаря США Джон Саллівен (John Sullivan) відвідав меморіал Героїв Небесної сотні в Києві, повідомляє посольство США в Україні в середу.

«Сотня хоробрих сердець пішли на небачену самопожертву заради цінностей, які також поділяють й американці … Уряд США підтримує народ України в його зусиллях поліпшити економічну та політичну ситуацію, щоб допомогти цій прекрасній країні виконати обіцянки Революції гідності, а також зміцнити її в протистоянні агресії», — йдеться в повідомленні посольства в соцмережі Facebook.

Як повідомлялося, заступник державного секретаря США Джон Саллівен (John Sullivan) 21 лютого виступить у Дипломатичній академії в Києві з промовою про американсько-українські відносини. Початок заходу заплановано на 15.45.

Раніше Держдепартамент США повідомляв про майбутній візит заступника держсекретаря до України і заплановані зустрічі з президентом Петром Порошенком, прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом та главою МЗС Павлом Клімкіним.

А поделиться?