Забань Мирослава Олешко: порохоботи висміяли самопіар відомого блогера

Март 12, 2018 12:48Приводом для скандалу стало фото з Петром Порошенко, яке, попри попередню домовленість, зробив та опублікував на своїй сторінці в Facebook Мирослав Олешко. Учасники зустрічі звинуватили Олешка в самопіарі та підлабузництві.

В соцмережах розгорівся скандал, викликаний поведінкою одного з учасників зустрічі Президента Петра Порошенко з популярними блогерами, яка відбулася 9 березня. Мова йде про Мирослава Олешко, який, порушив попередню домовленість про закритий формат зустрічі (без представників ЗМІ, фотоапаратів та відеокамер).

Варто зауважити, що ініціаторами цієї зустрічі виступили самі блогери. Як повідомляє видання #Букви із посиланням на керівника Головного департаменту інформполіики Адміністрації Президента Володимира Горковенка, Президент підтримав цю пропозицію, після чого самі блогери сформували перелік учасників зустрічі.

“Адміністрація Президента до цього списку нікого не додавала та нікого з нього не викреслювала”, – відзначив Горковенко.

На зустрічі, місце проведення якої не розголошується, зокрема, були присутні: Олександр Нойнець, Віктор Трегубов, Юрій Гудименко, Пилип Духлій, Mason Lemberg (Каменяр), Богдан Карпенко (Батяр), Олена Монова, Серж Марко, Роман Донік, Мирослав Олешко, Ibigdan, Денис П’ятигорець, Ярослав Матюшин, Дана Ярова, Олексій Петров, Мартін Брест, Віктор Пузанов.

Приводом для скандалу стало фото з Петром Порошенко, яке, попри попередню домовленість, зробив та опублікував на своїй сторінці в Facebook Мирослав Олешко. Учасники зустрічі звинуватили Олешка в самопіарі та підлабузництві, запустивши в Facebook хештеги #я_тебе_не_олешко та #забань_олешко.

Фото зі сторінки Мирослава Олешко

Зокрема, з різкою критикою поведінки блогера виступили такі відомі в українському сегменті Facеbook дописувачі, як Серж Марко, Катерина Золотарьова, Олена Монова, Mason Lemberg, Мирослав Гай та інші.

“Я не Олешко. Я не хочу, щоб мене з ним асоціювали. А ще я не хочу, щоб влада намагалася спиратися на блюдолизів… І так, я забанив цього Олешка”, – пояснив свою позицію Серж Марко.

Скріншот: #Букви

В свою чергу, відомий блогер Катерина Золотарьова заявила, що подібна поведінка Олешка “дискредитує альтруїстичну працю багатьох людей”.

Скріншот: #Букви

“Акція “забань Олешко” є бойкотом і демонстрацією того, наскільки більше учасників українського інфополя, ніж Президенту намагаються нав’язати ті, хто з ним працює”, – резюмував в Facebook волонтер та заступник голови Ради резервістів Мирослав Гай.

Скріншот: #Букви

В свою чергу, блогер Mason Lemberg зазначив, що “особа, за якою стоять патрони, якісь домовленості, якісь зв’язки” не буде “відстоювати ідею держави”.

Скріншот: Букви

“16 з 17 осіб прийшли туди вказати на проблеми”, зазначив блогер Юрій Гудименко, і лише Олешко  “вклонитися в пояс царю-батюшці”, порушивши всі домовленості та зробивши згадане фото.

Скрріншот: #Букви

Сам Олешко в коментарі виданню #Букви пояснив, що не збирається реагувати на критику з боку колег-блогерів, оскільки “не бажає брати участь у роз’єднані країни”.

“Я не хочу припускатися помилки наших предків, як було в 20 столітті, інші люди, мабуть, на помилках не вчаться”, – пояснив він.

Втім, попри цю гучну заяву, Мирослав Олешко став-таки на захист власної репутації, зробивши це за класичною схемою, якою користуються співробітники російської “фабрики тролів” – з фейкового акаунту. На сторінці блогера Олени Монової в Facebook під дописом, що містив критику поведінки Олешка, сам Олешко залишив коментар нібито від імені сторонньої особи, очевидно, забувши при цьому, що має відстоювати свою репутацію в якості пересічного користувача.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Президент Україны Петро Порошенко провів закриту зустріч з  блогерами. Про це, зокрема, повідомив в Facebook Мирослав Олешко.

Загрузка…

http://kievtime.com/antipropaganda/zaban-myroslava-oleshko-porohoboty-vysmiyaly-samopiar-vidomogo-blogera/http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Bezymyannyj.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/Bezymyannyj-150×150.jpg2018-03-12T10:43:16+00:00YuliyaАнтипропагандаСуспільствоMason Lemberg,Екатерина Золотарёва,Мирослав Гай,Мирослав Олешко,Олена Монова,Президент України Петро Порошенко,Серж Марко,українська блогосфераПриводом для скандалу стало фото з Петром Порошенко, яке, попри попередню домовленість, зробив та опублікував на своїй сторінці в Facebook Мирослав Олешко. Учасники зустрічі звинуватили Олешка в самопіарі та підлабузництві. В соцмережах розгорівся скандал, викликаний поведінкою одного з учасників зустрічі Президента Петра Порошенко з популярними блогерами, яка відбулася 9 березня….Yuliya anikse78@gmail.comEditorНовини Києва