За програмою «Еко Сіті» у Білій Церкві запустять електроавтобуси, які витрачають лише 66 грн. на 100 кмМіська влада обговорила 20 березня можливість залучення електротранспорту на маршрути загального користування з ТОВ «Скайвелл Україна» в рамках програми «Еко Сіті», яку розробило комунальне підприємство «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви».

Зокрема, київська компанія «Скайвелл Україна» презентувала 2 види електроавтобусів: пасажиромісткістю до 37 чоловік і орієнтовною вартістю від 3 млн. гривень і пасажиромісткістю 61 чоловік, і орієнтовною вартістю від 6,5 млн. грн. «Запропоновані автобуси споживають електроенергію – 2,48 грн/км та 2,57 грн/км відповідно», – зазначають у компанії. – Ми додатково провели розрахунок вартості переїзду цього автобусу з Києва до Білої Церкви і визначили, що це коштувало 66 грн. за 100 км».

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та його заступник Олександр Поляруша здійснили ознайомчу поїздку на електроавтобусі довжиною 12 кілометрів.

Машину також оглянули спеціалісти КП БМР «Тролейбусне управління».

Для використання електроавтобусів не потрібно будувати контактну мережу та підстанції, – зазначають у «Скайвелл Україна». – Такий транспорт, який заряджатиметься вночі за нічним тарифом, дозволить економити кошти».

Сьогодні міська влада Білої Церкви розглядає можливість співпраці із Київською обласною радою, а також із народними депутатами України за даною програмою «Еко Сіті».

Джерело

Sharing is caring!

А поделиться?