З вулиць столиці комунальники тоннами вивозять сніг

Март 9, 2018 15:40Також у Києві чиститимуть зливоприймачі від залишків суміші, якою посипали дороги під час ожеледиці.

Протягом вихідних днів шляхово-експлуатаційні управління Києва займуться вивезенням снігу та прочисткою зливоприймачів на вулицях столиці. Такі завдання перед керівниками ШЕУ Києва поставив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

“Ми маємо вивезти сніг у спеціально відведені для цього місця. Лише за минулу добу вивезли близько 7,5 тонни снігу. Однак на дорогах і тротуарах його ще багато, погода останні кілька днів лише ускладнює цю роботу – перепади з плюсової на мінусову температуру створюють обледеніння”, – повідомив Давтян.

За його словами, з цією роботою комунальники мають справитися протягом вихідних, адже в ці дні місто буде не настільки завантажене транспортом.

Також працівники шляхово-експлуатаційних управлінь займуться прочищенням зливоприймачів від залишків суміші, якою посипали дороги під час ожеледиці.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві під час негоди прибирання снігу з вулиць коштувало 1,7 мільйона гривень на день.

Загрузка…

http://kievtime.com/obshhestvo/z-vulyts-stolytsi-komunalnyky-tonnamy-vyvozyat-snig/http://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dscn5299.jpghttp://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/dscn5299-150×150.jpg2018-03-09T13:22:20+00:00YuliyaКиївСуспільствоДмитро Давтян,зливоприймачі,ШЕУТакож у Києві чиститимуть зливоприймачі від залишків суміші, якою посипали дороги під час ожеледиці. Протягом вихідних днів шляхово-експлуатаційні управління Києва займуться вивезенням снігу та прочисткою зливоприймачів на вулицях столиці. Такі завдання перед керівниками ШЕУ Києва поставив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. ‘Ми маємо вивезти сніг у спеціально відведені для цього місця. Лише…Yuliya anikse78@gmail.comEditorНовини Києва