З вулиць Києва пропонують прибрати маршрутки

Май 7, 2020 11:48З київських вулиць пропонують прибрати маршрутки, а на їх місце поставити безпечний громадський транспорт. 

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Київської міської ради.

Так, в київську мерію звернулися з ініціативою замінити наявні маршрутки сучасним, зручним і безпечним громадським транспортом. 

Маршрутка, фото Знай.ua

«Київ як сучасна європейська столиця заслуговує сучасний європейський громадський транспорт. Наявні в місті маршрутки не відповідають сучасним європейським нормам безпеки і створюють загрозу для здоров’я і життя пасажирів», — наголошується в петиції.

Також за словами автора петиції той період, що городяни не користувалися маршрутами під час карантину показав, що повітря в місті стало набагато чистішим. 

«Також у місті стало набагато тихіше в результаті відсутності даних транспортних засобів — без постійного скреготу гальмівних колодок і голосних двигунів», — зазначає автор. 

Зазначимо, що для того, щоб цю петицію розглянули в Київраді, вона повинна набрати 10 000 голосів за 90 днів. На даний момент вона зібрала близько 50 підписів.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше 

Популярні новини зараз

Показати ще

Нагадаємо, Киян маринують у кілометрових чергах на тролейбуси — «принади» їзди на карантині показали одним фото

Як повідомляв портал «Знай.ua» , VIP-палати, «липова» інвалідність та довідки — що відбувалося в лікарнях задовго до пандемії. 

Також «Знай.ua» писав, У Харкові копи проморгали маршрутку, набиту тисячами «штрафних» гривень — карантин ніхто не чув.