З Київщини намагалися вивезти чотирьох дітей до Москви, аби здати їх на органи

Февраль 25, 2020 22:00З Київщини намагалися вивезти чотирьох дітей до Москви, аби здати їх на органи


Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що скупники людських органів намагалися вивезти до Росії чотирьох підлітків з Київщини, щоб вирізати у них на продаж частину печінки

Про це повідомляє «Моя Київщина» з посиланням на інтерв’ю сайту «Сьогодні» розповів начальник профільного департаменту Нацполіції Артем Крищенко.

«Минулого року в Києво-Святошинський суд ми направили таку справу. Її суть: нам надійшла інформація, що чотирьох неповнолітніх з Київщини ділки намагалися відправити до Москви для видалення частини печінки. Ми взяли ці відомості в розробку, вони підтвердилися, потім вийшли на чотирьох фігурантів. Підлітками рухало бажання швидко розбагатіти. Один з них, до речі, був сином колишнього поліцейського», – розповів Артем Крищенко.

У поліції підкреслили, що злочин було припинено і дітей не дали вивезти з України.

«Ми встановили, що вербувальники, обіцяючи підліткам по кілька тисяч доларів, відвезли їх до приватної клініки тут, в Україні, там у них взяли аналізи. Після цього покупець печінки оплатив проїзд, але ми вчасно припинили цей злочин. Додам, що найближчим часом очікуються гучні затримання. Зараз в розробці інформація про продаж дітей і багато іншого», – додав Артем Крищенко.

Також нагадаємо, що 24 лютого поблизу селища Пісківка Бородянського району місцеві мешканці знайшли вибухонебезпечний предмет у лісовому масиві.

Читайте також: