З’явилися нові подробиці скандальної історії про хабарництво у поліції Київщини

13 ноября, 2019 17:56З’явилися нові подробиці скандальної історії про хабарництво у поліції Київщини


Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 13 листопада, поліція Київщини почала перевірку за оприлюдненими в мережі даними про корупційну схему, організовану поліцейськими для закриття адміністративних матеріалів щодо водіїв-правопорушників

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на прес-службу Нацполіції Київської області.

«Щоб дати оцінку кожному працівнику поліції, прізвища яких зазначені у відповідних ухвалах суду, призначено службове розслідування. Працівники Державного бюро розслідувань провели близько 30-ти санкціонованих обшуків за різними адресами. За результатами низки обшуків оголошено про підозру одному інспектору ювенальної превенції Вишгородської поліції за ч. 3 ст. 362 та ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі цей поліцейський  відсторонений від виконання функційних обов’язків на час проведення досудового розслідування», — повідомляє прес-служба Нацполіції.

Під час проведення обшуку в кабінеті тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника поліції Київщини Майї Бреславської жодних речових доказів, які б могли вказувати на протиправну діяльність керівника, не виявлено та не вилучено.

Також нагадаємо, що нещодавно блогер Юрій Ларченко розповів у своєму відео про незаконну діяльність замначальника поліції Київської області Майї Бреславської.

Читайте також: