З аеропорту «Київ» евакуювали пасажирів та персонал через повідомлення про мінування

Сентябрь 21, 2019 04:48
На місце події прибули вибухотехніки.

У ніч на 21 вересня з аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського евакуювали пасажирів та персонал через повідомлення про мінування.

Про це повідомляє «Інформатор».

Екстрені служби отримали анонімне повідомлення про бомбу в аеропорту в п’ятницю, 20 вересня, о 22:50. Майже через півгодини розпочалася евакуація, все покинули будівлю аеропорту близько ста пасажирів.

Читайте також:

У Києві анонім «замінував» Офіс президента

На місце події прибули вибухотехніки, які повинні перевірити всі приміщення аеропорту на наявність вибухівки. Також біля аеропорту знаходяться патрульна поліція, медики і рятувальники.

Напередодні столична поліція закінчила перевірку анонімного повідомлення про замінування 61 об’єкта в Києві. Вибухових речовини не виявлено. Фахівці перевірли 20 житлових будинків, вісім пологових будинків, 11 дитячих садків, 22 торгових центрів, посольства і мостів. Кримінальне провадження слідчі Печерськооо управління поліції почали за статтею » завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян. Санкція — до шести років позбавлення волі.

Відео

Пережити колапс: чим обернулося »замінування’ мостів у столиці

  Величезні затори, заблокована підземка та захмарні тарифи таксі. Чи є шанс уникнути транспортного катаклізму у мегаполісі під час надзвичайних  ситуацій, Сніданок розбирався.