З 10 серпня сплатити за паркування готівкою в Києві буде неможливоСпівробітники Комунального підприємства «Київтранспарксервіс» першого серпня вимагали звільнити свого директора Олександра Шестакова, повідомляє Київ Оперативний. 

Фото: facebook.com/KyivOperativ

Невдоволення працівників ніби-то викликає те, що державне підприємство два роки працює у збиток. Відповідно до затвердженого в квітні минулого року фінансового плану, КП «Київтранспарксервіс» повинно було закінчити 2016 рік з чистим прибутком у розмірі 5,2 млн гривень, а закінчило зі збитками в 2,8 млн грн.

Фото: Ілля Сагайдак

Своє роздратування протестувальники висловили, перекривши центральну вулицю Києва. 

При цьому у міської адміністрації інший погляд на проблему. У КМДА хочуть звільнити паркувальників та перевести місто виключно на безготівкову форму оплати парковки. Міський голова Віталій Кличко заявив: «З 10 серпня обігу готівкових коштів у сфері паркування столиці не буде взагалі. І паркувальників не буде. Водії можуть оплатити парковку через паркомати, sms чи місячні талони на оплату парковки, які можна купити в кіосках продажу преси чи інформаційних кіосках». Якщо ж після 10 серпня хтось вимагатиме готівку за паркування авто, можна дзвонити в поліцію.

Радник Кличка та народний депутат Дмитро Білоцерківець додав, що ефективно безготівкова система запрацює тільки після прийняття у другому читанні законопроекту № 5364, який дасть можливість представникам органів міської влади штрафувати та евакуювати авто.

Нагадаємо, нещодавно в столиці запустили проект «Чесна Парковка», за результатами якого виявили, що половина водіїв не сплачує за стоянку у Києві.

А поделиться?