Втомився чекати. Водій Cadillac Escalade зніс шлагбаум у центрі Києва

Сентябрь 20, 2019 11:48Аварія сталась на столичному Печерську.

У Києві на Печерську водій позашляховика Cadillac Escalade зніс шлагбаум на в’їзді до житлового комплексу.

Читайте також:

П’яний горе-гонщик на Peugeot вилетів з мосту у Києві. Він тікав від поліції

Відео інциденту з’явилось на сторінці «Киев Оперативный» у Facebook.

У публікації зазначається, що автомобіліст зніс шлагбаум до ЖК, в якому він сам і проживає.

«Водію цього позашляховика Cadillac, який одночасно є і мешканцем цього ЖК, набридло, що йому довго відчиняють шлагбаум, і тому він вирішив знести його», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на місце аварії одразу приїхала поліція. Правоохоронці провели виховну бесіду з правопорушником і він заплатив кошти на відновлення шлагбауму.

В ЖК «Авеню», що на Печерську, водію цього позашляховика #Cadillac (#AI0111IC), який одночасно є і мешканцем цього ЖК, набридло, що йому довго відчиняють шлагбаум і тому він вирішив знести його. Поліція провела виховну бесіду із водієм і він одразу заплатив кошти на відновлення шлагбауму.

Опубликовано Киев Оперативный Пятница, 20 сентября 2019 г.

Нагадаємо, що у Києві перекинувся кран, який працював на реставрації мосту. Правоохоронці отримали повідомлення про перекидання крану близько 17:00. Інцидент стався на будівництві на вулиці Сім’ї Сосніних.

Відео

Під час ремонтних робіт на Борщагівському шляхопроводі впав будівельний кран

Відео аварії оприлюднила поліція Києва. На ньому підйомник повільно перетягує шмат бетону. І, ймовірно, від перевищеної ваги на іншому боці перекидається у рівчак біля дороги. Дивом, ніхто з робітників на будівельному майданчику не постраждав.