Впевнений, що в Кагарлику та Кривому Озері жоден з поліцейських не дасть свідчень проти своїх колег – Сініцин (Відео)

1 июня, 2020 17:00За темою

>

Зґвалтування у поліцейському відділку Кагарлика: на інцидент відреагували в ООН

Громадський активіст, волонтер та ексучасник атестаційних комісій Нацполіції Роман Сініцин у програмі «Є СЕНС» на «5 каналі» прокоментував резонансні випадки з поліцейськими.

«Впевнений, що в Кагарлику, Переяслав-Хмельницькому, Кривому Озері жоден з поліцейських, які були у відділку поліції – коли там стріляли у підозрюваних над головою, душили, били, ґвалтували тощо – ніхто з них не дасть показів на своїх колег», – сказав Сініцин.

Він додав: «В Переяславі поліцейські фактично за два-три дні заманали справу. Вони ховали зброю, яку, якщо не помиляюся, досі не знайдено. Якщо ви подивитеся по Кривому Озеру – там відкриті вже рішення судів – немає доказів. Це нові Врадіївки, або потенційні. У Кривому Озері шість чоловік побили і застрелили місцевого мешканця. Просто у дворі його будинку. Всі зараз знаходяться на волі».

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Нагадаємо, на Київщині двох поліцейських Миколу Кузіва та Сергія Сулиму затримали за підозрою у зґвалтуванні. Жінку викликали до відділку як свідка, де її почали катувати – вдягали протигаз, застосовували кайданки та стріляли з табельної зброї над головою. Потому оперуповноважений кілька разів зґвалтував потерпілу. Також копи побили чоловіка, який у цей час перебував у приміщенні відділку, погрожуючи йому зґвалтуванням.

Читайте за темою