Володимир Бондаренко пропонує 2018 рік оголосити роком утвердження державної мовиВолодимир Бондаренко, голова фракції «ВО «Батьківщина» в Київраді подав на розгляд проект звернення Київської міської ради до Президента України щодо оголошення 2018 року «Роком утвердження державної мови.

Про це інформує прес-служба Київської міської «Батьківщини».

За словами депутата наразі проект звернення проходить процедуру погодження комісій Київради, а далі буде винесено на голосування в сесійну залу.

«Духовне відродження нації не може відбутися без укріплення законних позицій державної мови, без її розвитку. Немає мови — немає народу», — переконаний Володимир Бондаренко.

У тексті звернення ідеться про те, що «важливо зберегти народ, свою територію, кордони, суверенітет і мову як ідентифікацію нації та засіб спілкування і порозуміння».

Депутат «Батьківщини» Володимир Бондаренко наполягає на тому, що оголошення 2018 року «Роком утвердження державної мови» матиме важливе значення для розвитку національної свідомості та сприятиме розширенню вживання української мови в усіх сферах суспільного життя.

А поделиться?