Власники «Картки киянина» зможуть оплачувати проїзд у громадському транспорті та парковку за зниженими тарифами

Март 10, 2018 20:16Власники «Картки киянина» зможуть оплачувати з її допомогою проїзд у муніципальному транспорті (метро, ​​електричка, швидкісний трамвай, тролейбуси і звичайні трамваї). Тепер стало відомо про ще одну ініціативу Київської міської державної адміністрації (КМДА), пов’язану з «Карткою киянина». Мова йде про спеціальний гнучкий тариф для жителів столиці, що відрізняється зниженими розцінками.

«Надавати місцевим жителям окремий знижений тариф на проїзд у громадському транспорті – це загальноприйнята європейська практика. Київ піде тим самим шляхом», – зазначила менеджер проекту «Картка киянина» Аліна Максименко.

В даному випадку від пасажира потрібне підтвердження, що він офіційно зареєстрований, проживає, працює або навчається в столиці. І картка киянина, яка буде працювати як єдиний e-квиток, якраз послужить таким ідентифікатором особи.

Але і це ще не все. Власники Картки киянина також отримають можливість економити на оплаті парковки – КМДА розробляє окремий тариф і на даний вид послуг. Правда, на городян, які вже мають пільги, знижки не поширюватимуться.