Власник землі біля Подільського моста поверне Києву 80 мільйонів гривень

13 июля, 2020 19:48Суд апеляційної інстанції скасував рішення господарського суду міста Києва, яким з бюджету міста Києва на користь комерційної структури безпідставно стягнуто понад 80 млн грн.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури міста Києва, пише 100realty

«Встановлено, що у 2017 році приватне товариство звернулося до арбітражного суду з позовом про стягнення з місцевого бюджету збитків, нібито завданих в результаті будівництва Подільського мостового переходу через річку Дніпро в місті Києві», – повідомили в прокуратурі.

Господарський суд Києва задовольнив позов товариства, яке орендувало земельну ділянку поруч з будівництвом і скаржилося, що старі промислові будівлі були пошкоджені через зведення моста.

Прокуратура встановила, що це рішення ґрунтувалося тільки на суперечливому висновку експертизи. Інших доказів, які підтвердили б шкоду, не було надано.

Довідка Finance.ua:
Будівництво Подільсько-Воскресенського моста ведеться вже 27 років. Відтоді неодноразово змінювалася загальний кошторис будівництва.
На будівництві Подільсько-Воскресенського мостового переходу в Києві робітники перейшли до реалізації наступного і одного з найважливіших етапів – монтажу вант.