«Включилися всі»: Мосейчук розповіла про подальшу долю підлітка, у якого від COVID-19 померли батьки-медики

29 октября, 2020 23:56Антон хоче лишитися в Таращі, тому тітка переїде з Черкас до нього.

Українці взяли близько до серця трагічну історію 13-літнього Антона з Таращі, чиї батьки-медики померли від коронавірусу. За допомоги міністра соцполітики Марини Лазебної усі виплати хлопцю та його опікуну мають бути зроблені вже найближчим часом. Справа знаходиться на контролі у глави Офісу президента України.

Про це на своїй сторінці у Facebook 29 жовтня повідомила телеведуча Наталія Мосейчук.

Хлопчик телефонував татові й мамі, але вони не відповідали: подробиці смерті сім’ї медиків від коронавірусу у Київській області

«Рівно тиждень тому ближче до ефіру «Право на владу» я дізналася про підлітка, у якого від COVID-19 померли батьки- медики. Мені треба розповісти вам: як важливо приходити на допомогу. Хочеться подякувати всім і кожному. Кожному, хто взяв близько до серця трагічну історію 13-літнього Антона з Таращі», — написала вона.

За її словами, для того, щоб допомогти дитині включилися всі — від глядачів до людей «на горі».

«І це той випадок, коли за державу не соромно. Бо вона не повернулася спиною. Андрій Єрмак, дякую. Сподіваюся, що ця історія стане початком того великого «ДЯКУЮ», яке держава має сказати медикам. Євген Тичковський, Світлана Ройз — психологи — спасибі, що прийшли на допомогу. Небайдужі українці — це головна допомога Антону та його тітоньці зараз», — зазначила вона.

За словами Мосейчук, Антон хоче лишитися в Таращі, тому пані Галина переїде з Черкас до нього.

Нагадаємо, що 22 жовтня ведуча «Право на владу» Наталія Мосейчук почала ефір ток-шоу зі звернення до президента Володимира Зеленського щодо трагічної загибелі двох батьків-лікарів від коронавірусу. Вона попросила взяти під особистий контроль долю їхнього сина, 13-річного Антона, який на той час перебував на апараті ШВЛ, а також справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час пандемії.

Відео «Бога не існує»: Мосейчук попросила президента простежити долю дітей лікарів, які загинули під час пандемії  

У «Право на владу» Наталія Мосейчук розповіла про 13-річного хлопчика, який перебував на апараті ШВЛ. Він втратив обох батьків — медсестру місцевої полікліники і лікаря-анестезіолога місцевого реанімаційного відділення. Наталія Мосейчук звернулася до Зеленського і попросила його взяти під особистий контроль справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час цієї пандемії.