Визначено представників Переяславщини у раді Лівобережного госпітального округу КиївщиниВизначено представників Переяславщини у раді Лівобережного госпітального округу Київщини

Автор Visnik, Опубліковано: Червень 14th, 2017

В ході ІІ пленарного засідання 36 сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) було прийнято рішення про затвердження представників Переяслава до ради Лівобережного госпітального округу. Заступник міського голови Валентина Губенко нагадала, що 22 березня ц. р. було затверджено госпітальні округи Київщини. Переяслав у складі п’яти районів увійшов до Лівобережного з центром у Броварах. Виникла потреба делегувати представників громад до госпітальної ради. Від Переяслава було запропоновано Валентину Губенко, як профільного заступника очільника міста, та лікаря ЦРЛ і депутата міської ради Василя Щукіна. В ході голосування ці кандидатури було підтримано.

Переяслав-Хмельницький район в цій же раді представлятимуть головний лікар ЦРЛ і депутат райради Володимир Якименко та керуючий справами апарату райради Юрій Клименко.

5 total views, 5 views today

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

А поделиться?