Виталий Кличко соорудил для себя второе Межигорье (видео) 

Март 9, 2018 18:56В Вышгородском районе Киевской области усадьба мэра столицы Виталия Кличко построена с нарушениями законодательства. Об этом говорится в сюжете программы «Наші гроші».

ФАКТ. Как выяснили журналисты, огороженный участок леса площадью почти 10 гектаров расположен вблизи усадьбы экс-президента Виктора Януковича в Межигорье.

Одно из 15 сооружений Кличко построено на берегу Днепра в нарушение Земельного кодекса Украины, который дает право любому человеку беспрепятственно передвигаться вдоль берега. При этом похожий дебаркадер находился в собственности беглого экс-президента Януковича.

РЕАКЦИЯ. Сам Кличко сообщил, что ничего не строил на территории, так как в таком виде получил ее в свое распоряжение. Киевский мэр не стал объяснять журналисту, почему не устранил нарушения законодательства.

МЕЖИГІР’Я КЛИЧКА

МЕЖИГІР’Я КЛИЧКАЖурналісти з’ясували, що садиба мера Києва Кличка, яка розташована у Вишгородському районі поблизу села Лютіж, побудована з грубими порушеннями українського законодавства. Обгороджена ділянка лісу площею майже 10 гектарів розташована поблизу колишнього прихистку «легітимного» і незаконно займає берегову лінію Київського моря. (Дякую журналістам програми Гроші за якісне розслідування!) Згідно з українським законодавством, берегова лінія є недоторканною і будь-яка людина має право безперешкодно пересуватися уздовж берега. Але з того часу, як тут господарює Кличко, прохід перекрито. Тож не варто так деяким дивуватися з тієї будівельної вакханалії яка зараз відбувається в столиці, адже міський Голова Києва не тільки максимально допомагає своїм друзям-злобудовникам у руйнуванні міста, але й в своєму особистому житті плювати хотів на Закони України…P. S. Проаналізуємо це питання детальніше, й спробуємо когось притягнути до відповідальності. Може й вдасться, адже кінець правління партії Кличка (БПП) вже на горизонті…#гетьКличка

Опубліковано Юрієм Левченком 4 березень 2018 р.

Ранее EtCetera писал о том, готовы ли в Киеве отапливать социальные объекты

Поделиться