Війна з МАФами у столиці: до Київраді внесли радикальну пропозицію

Май 27, 2020 17:08Легенді світового боксу Володимиру Кличку повернули всі чемпіонські пояси, які він втратив в бою з британцем Тайсоном Ф’юрі. Поразка рішенням суддів коштувала українцю титулів за версіями WBA Super (Всесвітньої боксерської асоціації), IBF (Міжнародної боксерської федерації) та WBO (Всесвітньої боксерської організації).

Володимиру Кличку повернули всі чемпіонські пояси, які він втратив в бою з британцем Тайсоном Ф’юрі. Згідно з регламентом боксерських федерацій, під час поєдинку чемпіонські пояси знаходяться у супервайзера, який після оголошення результату бою віддає їх старому або новому чемпіону. Про це повідомляє портал Мixsport в середу, 27 травня.

Вночі 28 листопада 2015 року, після завершення поєдинку, чемпіонські пояси опинились у Тайсона Ф’юрі. Але потім всі три світові боксерські організації замовили та надіслали британцеві нові копії, а Володимиру Кличку повернули його «справжні» пояси. Цей символічний крок федерацій став, свого роду, визнанням заслуг Кличка перед світовим професійним боксом.

Повідомляється, що вже 1 червня ці чемпіонські пояси з’являться у Києві в музеї Кличко, який в цю дату відсвяткує шестиріччя з дня свого відкриття. Відвідувачі музею зможуть їх побачити після 10 червня, коли музей відновить свою роботу.

Раніше Віталій Кличко розповів кумедну сімейну історію про те, як ходив в гості до Термінатора». Також повідомлялось, що поєдинок Володимира Кличка проти британця Ентоні Джошуа на лондонському стадіоні «Уемблі» визнаний кращим в боксі за останні десять років.