Відремонтували частину найкоротшої дороги від Тернополя до Києва

8 августа, 2020 17:08Share

Tweet

Pinterest

reddit

На території Львівського комунального підприємства “Лев” до кінця жовтня планують запустити крематор для тварин. Про це повідомляє Еспресо.

“Допоки це не є повноцінним будівництвом, це запуск того устаткування, яке вже знаходиться на території підприємства. Центр кремації, у своєму класичному розумінні, зводитимуть під час будівництва муніципального центру. Там також планують розмістити місце для прощання з тваринами”, – зазначила прессекретарка ЛКП “Лев”  Мар’яна Павловська.

Зазначається, що у 2018 році ЛКП “Лев” отримав піч-крематор з додатковою камерою догорання, яку придбали за 996 тисяч гривень з бюджету Львова. Тоді ж повідомляли, що скористатись послугою кремації тварин львів’яни зможуть уже з 2019 року. За попередньою інформацією це могло б коштувати від 140 до 1700 гривень, залежно від маси тварини та побажання господаря щодо виду кремації.

За словами Мар’яни Павловської, запуск крематора затягнувся через оформлення дозвільних документів, а також через необхідність провести навчання для відповідних працівників. Також вона запевнила, що устаткування є екологічно безпечним і не принесе шкоди ні довкіллю, ні працівникам підприємства.

Читайте також: У Львові встановили перші котівнички для безпритульних котів (ФОТО)

Варто також зауважити, що у травні цього року Комісія фінансів та планування бюджету Львівської міськради погодила виділення з міського бюджету одного мільйона гривень на будівництво муніципального центру кремації тварин.

Фото: zaxid.net