Відкрився цілодобовий дитячий травматологічний пунктТепер бригада екстреної медичної допомоги може одразу доставляти дітей до травмпункту для надання допомоги. Фото: Департамент охорони здоров’я Чернівецької ОДА

13 березня в Білій Церкві відбулося відкриття цілодобового дитячого травматологічного пункту. Відкрили відділення на базі хірургічного відділення Київської обласної дитячої лікарні №2, що розташована по вул. Шолом-Алейхема, 46, -повідомляє http://topnews.kiev.ua.

У 2018 році по допомогу із травмами звернулися 3987 дітей. Однак умови для наданням медичної допомоги були незручні. Травмовані діти з екстреної медичної допомоги потрапляли спочатку в приймальне відділення основного 5-поверхового корпусу лікарні. На 4-му поверсі дитині робили рентген. Згодом у будь-який час доби, перевозили їх до хірургічного відділення іншого корпусу, який розташований окремо на території лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хлопець-діабетик помер після лікування шарлатаном

Тепер місці вже проводиться первинний огляд, ставиться діагноз, медики роблять рентген-обстеження і надають вчасну медичну допомогу.

Такий дитячий травмпункт є першим на Київщині. Він оснащений сучасною технікою за кошти Київської обласної державної адміністрації.

6 мільярдів гривень закладено у державному бюджеті 2019-го на екстрену медичну допомогу. Пілотний проект, що діє на території Вінниччини, фінансуватиметься окремо. На нього передбачено 992,5 млн грн.

×

А поделиться?