Відбувся перший фестиваль для батьків «Smart Fest: Освіта»

Сентябрь 8, 2018 10:32Фото: Організатори фестивалю

У просторі сімейного відпочинку Kacheli на ВДНГ відбувся перший фестиваль для батьків «Smart Fest: Освіта». Захід організувала команда мам з групи MamaInBusiness.

«Мета Smart Fest — розширити знання батьків про можливі способи навчання і розвитку їхніх дітей. Сучасні батьки часто шукають центри для всебічного розвитку своїх малюків, цікавляться новими трендами в освіті і вихованні. Саме тому ми вирішили максимально надати необхідну інформацію в одному заході. Такі проекти потрібні, оскільки це унікальна нагода для того, щоб батьки і діти мали змогу разом цікаво і насичено провести час, навчитися чомусь новому. Батьки більше дізнаються про розвивальні та освітні центри, можуть подивитися на здібності і інтереси своєї дитини», — розказує Gazeta.ua психолог, автор проекту «Сімейна Академія. Мистецтво бути разом» Ірина Губеладзе.

Під час своїх виступів психологи, педагоги, спеціалісти у сфері освіти розповіли про сучасні освітні тенденції, альтернативне навчання, критерії вибору навчальних закладів для дошкільнят і школярів. Особливу увагу приділили Новій українській школі, концепцію якої впровадили з нинішнього року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Танці у вишиванках під російську попсу, перший дзвоник і селфі – як минуло 1 вересня в школах Києва

Поки батьки отримували нові знання, діти мали змогу погратися, потанцювати, помалювати, ознайомитися з діяльністю різних дитячих центрів.

«Серед розваг були аніматори, аквагрим, демонстраційні фокуси від веселої науки, наукові експерименти, спеціалізовані майстер-класи від центрів. Зокрема, малювання, ліплення та ігри англійською мовою. «SmartFest:Освіта» від команди MamaInBusiness став символічним початком нового навчального року», — каже Ірина Губеладзе.

З 2018-го діти навчатимуться 12 років за новими стандартами. Школа складається з 3 рівнів. Початкова освіта триватиме 4 роки. Середня — 5. Її учні здобуватимуть у гімназіях. Старша школа стане профільною та триватиме 3 роки. Учні зможуть обирати, де продовжити навчання: в академічному ліцеї чи професійному коледжі.

×