Вибух у Києві: у гаражах були кавові автомобілі з газовим обладнанням

Июнь 16, 2019 01:48Невідомо, яка речовина вибухнула у гаражі.

У Києві на перетині вулиць Бульварно-Кудрявської та Тургенівської вибухнули три гаражі, які знаходились у дворі серед багатоповерхівок. Про це розповіли місцеві жителі у коментарі кореспонденту ТСН.

Як розповіли очевидці, цегляні брили розлетілися на десятки метрів та пошкодили кілька автомобілів. Вибухова хвиля зруйнувала вікна та двері у будинках.

Читайте також:
В Одеській області у дворі будинку вибухнула граната

Жителі довколишніх будинків розповіли, що пізно ввечері почули потужний вибух, а після цього – їдкий запах газу. За інформацією рятувальників, витік газу стався через пошкодження газової труби.

Після вибуху місцеві вийшли на вулицю, деякі із собою забрали хатніх тварин. Одній літній жінці вийти з оселі допомагали надзвичайники та поліцейські.

За словами місцевих, гаражі орендували власники кавових машин, які зберігали у приміщеннях не лише автомобілі, а й балони з газом. Фахівцям поки не вдалось встановити, яка саме речовина вибухнула.

На місці працюють десятки рятувальників, які розбирають завали. За попередніми даними ніхто з людей не постраждав.

Читайте також:
У Запоріжжі дід готував кривавий вибух, який мав зачепити дітей і верхівку УПЦ МП. Ексклюзивне відео

Кореспондент ТСН Антон Страшко. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Києві на перетині вулиць Бульварно-Кудрявської та Тургенівської стався вибух.

ВідеоПотужний вибух у Києві: серед версій – розрив газових балонів

Вибухом зруйнувало три гаражі, які знаходились у дворі серед багатоповерхівок. Цегляні брили розлетілися на десятки метрів, пошкодили кілька автомобілів. Вибухова хвиля зруйнувала вікна та двері у будинках.