Вибух автівки спецслужбовця у Києві: у справі стався гучний поворотДо вибуху у Києві автомобіля Chevrolet Epicа, який належав спецслужбовцю, може бути причетний співробітник київської податкової поліції.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалах справи, опублікованих у судовому реєстрі.

Так, слідство встановило групу осіб, які, можливо, були причетні до підготовки чи скоєння кримінального правопорушення.

“Зокрема особа_1 особисто оформила нотаріально завірене запрошення безпосередньо причетної особи до вибуху (підривника автомобіля, який помер в лікарні) для отримання візи. Підписати та забезпечити оформлення запрошення гр. Киргизької Республіки особу_1 попросила особа_3”, – зазначається в матеріалах справи.

Разом із тим, слідство з’ясувало, що інформацію про пересування автомобіля потерпілого зловмисникам передав працівник податкової поліції, якого попросив про це кум.

“Інформацію щодо пересування автомобіля потерпілого за БД “Безпечне місто” отримував співробітник податкової поліції м. Києва, який за проханням свого кума надав пароль та віддалений доступ до свого комп’ютера, на якому було встановлено ключ від “Безпечного міста”, особі_4″, – йдеться у документі.

5 квітня одному із причетних повідомили про підозру у пособництві у незакінченому замаху на терористичний акт, тобто вчиненні вибуху за попередньою змовою групою осіб, несанкціонованому втручанні в роботу автоматизованої системи, що призвело до витоку інформації, тобто у вчиненні злочинів за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 15, ч. 3 ст. 258, ч. 1 ст. 182, ч. 1 ст. 361 КК України.

Особі_4, якій дали доступ до комп’ютера правоохоронця, також повідомили про підозру.

Також 5 квітня за місцем проживання фігуранта силовики провели обшук, де вилучили майже 1,5 млн грн, понад 24 тисячі доларів, близько 5 тисяч євро та 9700 туркменських манат.

Прокуратура у Печерському судді клопотала про арешт майна. Суддя задовольнив клопотання.

Нагадаємо, диверсант, який закладав вибухівку у авто спецслужбовця, сам загинув від вибуху.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?