Верховний Суд остаточно визнав догану заступника Луценка

Февраль 12, 2019 21:16За даними ЗМІ, Столярчук — єдиний з прокурорів ГПУ, до якого Луценко вирішив не застосовувати стягнення

Велика Палата Верховного Суду задовільнила апеляційну скаргу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів на рішення Касаційного адміністративного суду про скасування догани, винесеної заступнику генпрокурора Юрію Столярчуку.

Про це 12 лютого повідомляє Bihus.Info.

«Скаргу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів задовільнити. Рішення Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду від 26 квітня 2018 року скасувати. Постановити нове судове рішення про відмову в задоволенні позову», — таке рішення озвучили у Верховному Суді.

Нагадаємо, журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» повідомляли, що в листопаді 2017 року Юрій Столярчук отримав догану від КДКП за незаконне закриття кримінального провадження. У квітні минулого року заступник генерального прокурора оскаржив догану в суді. Юрій Луценко дотепер не застосував дисциплінарне стягнення, посилаючись на «скасування догани судом».

Зазначалося, що Столярчук — єдиний з прокурорів ГПУ, до якого Луценко вирішив не застосовувати стягнення.