В Україні стартував другий етап пробного перепису населення. Працівники Держстату будуть ходити по домівках

15 декабря, 2019 13:40Вчора, 14 грудня, в Україні почався другий етап пробного перепису населення в Оболонському районі Києва і Пісківській обʼєднаній територіальній громаді Бородянського району Київської області. Про це повідомляється на каналі Держстату в YouTube.

«Під час пробного перепису населення в кожному приміщенні запишуть всіх осіб, які за станом на 00:00 1 грудня 2019 проживали в ньому, включаючи тих, хто проживає тимчасово. З числа тих, хто проживає, запишуть також тимчасово відсутніх», — зазначено у повідомленні Держстату.

Зазначається, що з 14 по 24 грудня жителі названих територій можуть надати працівнику Держстату необхідну інформацію про себе, коли той відвідає громадян за місцем прописки, або ж відвідати відділення самостійно.

Щоб жителі районів, де буде проходити пробний перепис, були попереджені про візит працівника Держстату, їх сповістять оголошеннями і повідомленнями в поштових скриньках. При цьому зазначається, що вся конфіденційна інформація українців не буде розголошена.