В Офісі президента заявили, що Сара Нетаньягу випадково покришила коровай на підлогу

Август 19, 2019 19:08Дружина прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу не хотіла проявити неповагу до України і «ненавмисно» покришила коровай на злітне поле. Таким чином в Офісі президента прокоментували інцидент, який виник у «Борисполі» під час зустрічі подружжя Нетаньягу.

Що сталося?

19 серпня, з офіційним візитом до Києва прибув прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу разом з дружиною Сарою. В аеропорту Києва їх зустрічали «хлібом і сіллю», але дружина прем’єра не захотіла спробувати коровай і покришила його на підлогу. Відео моменту зняв журналіст ізраїльського каналу Channel 9 Israel Дмитро Дубов.

Високопоставлених гостей по протоколу зустріли дівчата в національних костюмах з короваєм. Нетаньягу відламав шматок короваю і з’їв, а другий подав дружині. Сара Нетаньягу взяла коровай і замість того, щоб з’їсти — покришила на підлогу.

Що кажуть в Офісі президента?

На Банковій заявили, що Сара Нетаньягу не хотіла проявити якусь неповагу до України. «Це було зроблено свідомо і ні в якому разі не є проявом неповаги до України. Цей випадок не може затьмарити важливістю і масштабністю візиту прем’єр-міністра Ізраїлю в Україну, який відбувся вперше за 20 років і став для обох країн важливим поштовхом до розвитку відносин в економічній, освітній, культурній областях та в IT», — зазначили в Офісі президента в коментарі «Інтерфакс-Україна».

19 серпня Нетаньягу зустрівся з президентом Володимиром Зеленським, а також взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру.Президент Володимир Зеленський закликав прем’єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньягу визнати Голодомор геноцидом українського народу.