В одній зі столичних квартир стався вибух, через який постраждав власник помешкання. Попередньо — там витік газ

15 мая, 2021 20:08Про це повідомила пресслужба столичної поліції.  

За попередньою інформацією, вибух стався через витік газу. Від цього пошкодилися вікна квартири, а також сусідніх помешкань.

На момент події в приміщенні перебував власник квартири 1956 року народження, який отримав травми різного ступеня тяжкості. Медики госпіталізували його до лікарні.

На місці працюють співробітники поліції та профільні служби, які з’ясовують обставини та причини події. Інформація про інших постраждалих поки що до поліції не надходила.

Подію зареєстрували в Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення чи інші події у Святошинському управлінні поліції. Незабаром їй нададуть правову кваліфікацію. 

Що робити при витоку газу?

У вказують, що якщо ви відчули запах газу в приміщенні, де встановлене газове приладдя:

негайно перекрийте вентилі на газовому приладді й крани подачі газу перед ними;виведіть людей із загазованих та сусідніх приміщень;організуйте провітрювання приміщень, відкрийте вікна та двері;викличте аварійну службу газу за телефоном «104»;з прибуттям бригади аварійної газової служби дійте за їхніми вказівками.

Категорично заборонено:

проводити самовільну газифікацію будинку (квартири, садового будиночка), переставлення, заміну та ремонт газового обладнання;проводити перепланування приміщень, де встановлені газові прилади;вносити зміни у конструкцію газових приладів, змінювати устрій димових і вентиляційних систем (каналів), заклеювати вентиляційні канали, замуровувати «кишеню» і люки, що призначаються для очищення димоходів;вимикати автоматику безпеки й регулювання, користуватися газом при несправних газових приладах, автоматики, арматури й газових балонів.