В Києві жорстоко побили народного депутата, який боровся з незаконною забудовою

9 марта, 2018 11:16В Києві зранку п’ятниці, 9 березня, невідомі до втрати свідомості побили народного депутата України Юрія Левченка, який є членом партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», повідомив депутат Київської міської ради від цієї політсили Святослав Кутняк.

З його слів, інцидент стався в Києві на вул. Половецькій 25-27, де з 03:30 ночі відбувався протест проти незаконної забудови.

З його слів, Левченка побили до втрати свідомості та бризнули йому балончиком в очі. Наразі нардепа доставили до лікарні.

При цьому Кутняк називає тих, хто побив народного депутата України, «кличківськими тітушками».

«Щойно на вулиці Половецькій 25-27, де ми разом з громадою з пів четвертої ранку протистояли кличківським тітушкам з благоустрою щоб захистити майно місцевих мешканців та недопустити незаконну забудову, найманці Кличка жорстко (до втрати свідомості) побили народного депутата Юрія Левченка (ще й впритул кілька разів в очі балоном наприскали що в нього тепер підозра на опік)», – написав Кутняк у Facebook.

Юрія Левченка доправили до лікарні (фото Святослава Кутняка)

З повідомлень локальних ЗМІ випливає, що конфлікт овкола цієї забудови триває вже понад рік. Зокрема, відомо, що ділянку було виділено для будівництва торгового представництва Республіки Таджикистан. Але, як зазначали ЗМІ, насправді там зводять житловий комплекс, в якому будуть житлові будинки 20 і більше поверхів, з офісними приміщеннями і паркінгом. А десь у межах цієї споруди буде торгове представництво.

ЗМІ також зазначали, що на цих ділянках розташоване майно мешканців навколишніх будинків, а громада, яка проживає в метрах від будівництва неодноразово виступала і виступає проти забудови, а поряд ще розташована школа,