В Києві відбулось відкриття бігового сезону

Март 12, 2018 13:5610 березня понад 200 любителів бігу зібрались разом на Поштовій площі задля того, аби відкритий біговий сезон Run Ukraine.

Привітала усіх бігунів з відкриттям сезону срібний призер Олімпійських ігор, срібний призер чемпіонату світу, спортивний директор Run Ukraine Ірина Ліщинська: “Для всіх любителів бігу сьогодняшній день справді святковий, тому що саме сьогодні всі ті хто тренувався не дивлячись на сніг і морози, нарешті зможуть взяти участь у масштабній весняній пробіжці під першими променями сонця у теплій Пардружній атмосфері однодумців. Друзі, попереду ще дуже багато цікавого, тому слідкуйте за новинами Run Ukraine і зустрінемось 22 квітня на головній біговій події цієї весни — Nova Poshta Kyiv Half Marathon.”

Перша весняна пробіжка відбулась в найкращих традиціях усім відомих тренувань Open Run Day. Всі ті, хто попередньо пройшов реєстрацію отримали безкоштовно стартові номери та на фоні брендволу робили фото на пам’ять. Розминку провела тренер Ксенія Каруца під запальний DJ-set, після чого бігуни були поділені на групи з різним темпом: 5:00 хв/км, 5:30хв/км, 6:00 хв/км та 6:30 хв/км та стартували одна за одною маршрутом Поштова площа — Труханів острів та назад. В кінці пробіжки на всіх фінішерів чекала зона гідратації та ароматний чай, а також групове фото під червоний кольоровий дим.

Відкриття бігового сезону Run Ukraine відбулось в рамках підготовки до київського півмарафону 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який відбудеться 22 квітня.

Паралельно в цей же день відбулось відкриття бігового сезону Run Ukraine в Одесі, начерзі 17 березня у Запоріжжі, а потім у Дніпрі та Запоріжжі.

Зареєструватись на подію можна на сайті.

Нагадаємо, однорічна дівчинка встановила рекорд України.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Дивіться, що пишуть