В Києві автівка «втекла» від водія та опинилася в кюветі (фото)

17 июня, 2021 22:16Renault Megane на «євробляхах» без водія опинилася в кюветі

Фото: «Главком»

На вулиці Багатирській на виїзді з Києва сталася незвична пригода. На парковці біля магазину Novus універсал Renault Megane на європейських номерах частково опинився в кюветі.

Причому під час пригоди в машині нікого не було. Скоріш за все, водій пішов до супермаркету та забув поставити автомобіль на ручне гальмо.

На щастя, ані люди, ані інші автомобілі на парковці не постраждали.

Нагадаємо, що 15 червня 2021 року почали діяти пільгові ставки розмитнення автомобілів на іноземних номерах. Щоб скористатися пільгами, власник «євробляхи» має знати наступне:

пільгові ставки розмитнення діятимуть до 10 листопада 2021 року, виключенням є лише машини, які належать ветеранам війни на Донбасі, які зможуть скористатися пільгами до 8 лютого 2022 року;
розмитнити автомобіль, який було ввезено до 31.12.2020, можна на будь-якій регіональній митниці;
для розмитнення треба заповнити митну декларацію чи звернутись до брокера;
вантажні авто мають відповідати екологічним нормам Євро-5, легкові – не нижче Євро-2;
вік автомобілів має бути не менше 5 років;
під пільгове розмитнення не потраплять автомобілі походженням з Російської Федерації;
якщо власник автомобіля порушив терміни вивозу автомобіля, але вивозить або розмитнює його, він має сплатити добровільний внесок в розмірі 8,5 тисячі гривень, у цьому випадку протокол про порушення митних правил закривається;
якщо штраф за порушення вже набув законної сили, цей внесок не звільняє від його сплати;
не підлягає митному оформленню та пропуску транспортний засіб, якщо суд виніс рішення про його конфіскацію, яке набрало законної сили.

Більш детально про пільгове розмитнення автомобілів на іноземних номерах «Главком.Техно» розповідав у матеріалі за цим посиланням.