«Укрзалізниця» презентувала проект реконструкції Центрального вокзалу

10 декабря, 2019 16:32На Центральному залізничному вокзалі Києва проведуть реконструкцію та облаштують нові торговельні місця. «Укрзалізниця» планує до кінця 2019 року опублікувати для обговорення усі етапи реконструкції вокзалу та Вокзальної площі.

Про це повідомив голова «Укрзалізниці» Євген Кравцов. Перевізник планує обрати через Prozorro партнера, який візьме в оренду торговельні площі на Центральному, Південному вокзалах та конкорсі між ними.

«Торговельні точки, що заважають пасажирам або псують інтер’єр, будуть ліквідовані. Натомість зручні та невикористані площі – комерціалізовані. Завдяки такому підходу буде реконструйовано зсередини вокзал та значно збільшені доходи «Укрзалізниці»: розраховуємо на зростання у 7 разів», – зазначив Кравцов.

Згодом «Укрзалізниця» планує реконструювати привокзальні площі, передати частину площ у концесію. Також на базі залізничного вокзалу з’явиться торговельно-розважальний центр.

Нагадаємо, у липні поточного року Шостий апеляційний адміністративний суд скасував рішення попередньої інстанції щодо незаконності дій нардепа Сергія Лещенка та директора НАБУ Ситника у справі про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів.

Тим часом колишня заступник міністра інфраструктури України Олександра Клітіна закликає звільнити голову «Укрзалізниці» Євгена Кравцова, а також держсекретаря Мінінфраструктури Андрія Галущака. Екс-чиновниця заявила, що її звільнення безпідставне, а листування з пранкером Джокером – лише привід.

27 листопада уряд звільнив Клітіну з поста заступника міністра інфраструктури з питань євроінтеграції за поданням міністра Владислава Криклія. Раніше чиновниця звинуватила главу  Мінінфраструктури у корупції на тендерах із закупівлі локомотивів для «Укрзалізниці» у листуванні з пранкером Джокером.