Українець хотів незаконно вивезти до Польщі пачки валюти

29 января, 2020 18:32За січень митники вилучили незадекларованих 2,2 млн грн.

У «Борисполі» працівники Київської митниці викрили українця, який намагався переправити до Польщі незадекларованих 30 тисяч євро та 29 700 доларів США. Усю валюту, що перевищувала норму, у чоловіка вилучили.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби митної служби.

Читайте також:

Україну заполонили фальшиві гроші: як відрізнити підробку

Зокрема, українець під час проходження митного контролю обрав «зелений коридор». Згідно з правилами, яким, серед іншого, дозволено перевозити не більше десяти тисяч євро на особу.

Відповідно, понаднормову валюту митники вилучили за протоколом. Чи повертати гроші власнику, має вирішити суд.

До слова, Київською митницею Держмитслужби лише упродовж січеня 2020 року складено 14 адмінпротоколів на загальну суму понад 2,2 млн грн, де предметом порушення була валюта. У пресслужбі наголосили, що всі грошові кошти, які перевищують норму, необхідно завжди декларувати.

Нагадаємо, раніше головного державного інспектора митного посту «Аеропорт Бориспіль» Київської митниці Державної фіскальної служби України було викрито у контрабанді. Зокрема, йдеться про організовану схему незоконного переміщення рідкісних монет із дорогоцінних металів. Правоохоронці переконані, що схема діяла за участі головного державного інспектора та його підлеглих – працівників митної служби.