Учні шкіл Броварів зустрілися з представником американського міста-побратима Рокфорда

25 октября, 2019 18:32Учні деяких броварських шкіл мали можливість попрактикувати навички спілкування англійською з представником міста-побратима Рокфорда Стівом Купером.

В США є п’ять міст з назвою Рокфорд, місто-побратим Броварів знаходиться в штаті Іллінойс, є третім за розмірами в штаті і має близько 150 000 жителів.

Учні десятикласники сьомої школи ставили багато питань про життя в США, особливості політичного устрою, вирішення конфліктів, особливостей виховання молоді.

«Сьогодні сталась та подія, на яку ми всі чекали – до нас завітав носій мови. Ми змогли задати йому різні питання, пов’язані з Америкою. Було дуже атмосферно!» – розповіла Верхоля Олександра ( учениця 10 класу, школи №7).

«І мені дуже сподобалася сьогоднішня зустріч зі Стівом. Був такий чудовий шанс розпитати його про усе, що хотів, наприклад: життя у Штатах, культуру, трохи про політику та інше. Сподіваюсь, що будуть і надалі такі зустрічі, просто трохи частіше. Взагалі, цей досвід спілкування зі Стівом був дуже вдалим, бо він – дуже розумна і цікава людина, а мовна практика дуже потрібна усім», – зазначив Рахліс Вадим з англомовного класу.

Стів Купер також відповідав на багато питань учнів четвертих класів школи «Фортуна». Діти весь урок наперебій запитували про життя в США, чим приємно вразили гостей та дирекцію школи. 10-річних дітей цікавили як улюблені книги, фільми, мультфільми гостя, так і сімейні традиції, святкування Різдва, Дня подяки та Пасхи, а також те, як він знайшов свою дружину…

Батьки дякували організаторам та говорили, що дітям особливо дуже сподобалося, що в американця 5 дітей, 5 котів та 2 собаки.