У всіх районах Києва планують створити соціально-реабілітаційні центри для дітей із інвалідністю — Хонда

14 апреля, 2021 20:56Заступниця голови КМДА Марина Хонда каже, що до кінця року у  Києві планують обладнати 2 соціально-реабілітаційних центри для дітей з інвалідністю.

Про це вона повідомила у етері Громадського радіо.

«У Києві 11 тисяч дітей з інвалідністю, але системи, де дитина могла б зранку до вечора отримувати соціально-реабілітаційні послуги їх немає. Існують невеличкі відділення.

Ми поставили для себе амбітне завдання створити у кожному районі соціально-реабілітаційні центри, щоб мама, тато чи бабуся, змогли залишити дитину зранку до вечора, влаштуватись на роботу», – каже Хонда.

За її словами, до кінця року планують обладнати два з семи заклади, які будуть повністю готові і два заклади у категорії 18+.

Нагадаємо, що  цього року у Києві розпочнеться реконструкція кількох приміщень  – їх перебудують під реабілітаційні центри для дітей та дорослих з інвалідністю. Йдеться про два великі Центри в Деснянському та Подільському районах.

Також розпочнеться створення філіалу Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю в Оболонському районі.

Громадське радіо випустило додатки для iOS та Android. Вони стануть у пригоді усім, хто цінує якісний розмовний аудіоконтент і любить його слухати саме тоді, коли йому зручно.

Встановлюйте додатки Громадського радіо:

якщо у вас Android

якщо у вас iOS