У Вишгородському районі молодь у лікарнях облаштовує бібліотеки

Ноябрь 11, 2019 14:48У Вишгородському районі молодь у лікарнях облаштовує бібліотеки


Фото з місця події

У Вишгородському районі в двох сільських лікарнях Молодіжний парламент села Нові Петрівці спільно з активними студентами університету імені Грінченка встановили полички з книжками

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «Погляд».

«Читання – сила! Читання в лікарні – швидке одужання, ну принаймні не таке довге очікування в черзі. Тепер всі охочі зможуть почитати книгу в лікарні або ж взяти з собою, а натомість принести свою. Тобто зробити такий книжковий обмін. Отож, читайте і не хворійте», зауважує Молодіжний парламент села Нові Петрівці.

Добра справа уже отримала підтримку і продовження щодо естетичного і пізнавального оформлення приміщення лікарень. «Маю бажання в поліклініках Нових та Старих Петрівців зробити історичну Межигірську фотогалерею. Фотоматеріал надаю. Потрібні рамки і друк», таку ініціативу висловив краєзнавець і дослідник Історичного Межигір’я Геннадій Межигірський. А Молодіжний парламент підтримав ідею і пообіцяв допомогти з фінансуванням.

Також нагадаємо, що 8 листопада в Білій Церкві відкрили пам’ятну дошку письменнику, лауреату Національної премії України ім. Т.Шевченка, класику сучасної української літератури та Почесному громадянину Білої Церкви Віктору Міняйлу.

Читайте також: