У столиці вперше назвали переможців туристичної гастрономічної премії

31 мая, 2021 14:56У Києві уперше визначили й нагородили переможців туристичноїгастрономічної премії Kyiv Food Travel Awards

Фото з відкритих джерел

Організатори акції – Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму і Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.

Учасники премії змагалися у 12 номінаціях. По 3 переможці в кожній номінації визначалися голосуванням журі (60%) і результатами народногоголосування (40%) в кожній номінації.

Головний висновок із заходу – Київ поступово, але упевнено посів місце у числі «смачних» столиць світу. Сьогодні у місті можна скуштувати стравибільшості кухонь країн світу. Не пасе серед них задніх і кухня українська. У нас, як і в усьому цивілізованому світі, зростає кількість компаній, що займаються гастрономічним туризмом, організовують заходи, присвячені цікавим продуктам і напоям. Попри коронавірусні обмеження, розвиток триває. Вже є ресторани і кафе, стратегія яких будується саме для туристів, працюють фермерські господарства, готові показати всім зацікавленим, як вони виробляють свою продукцію, і запропонувати смачні сувеніри. Набувають популярності фестивалі вуличної їжі. Шеф-кухарі організовують майстер-класи. Оператори туристичного ринку створюють «смачні» тури, екскурсії, маршрути для задоволення попиту на гастрономічний туризм. Цей формат у світі є перспективним, розвивається він і у нас.

Свідченням чому – перелік перших учасників і переможців Kyiv Food Travel Awards-2021:

«);

} else {
window.googletag = window.googletag || {cmd: []};
googletag.cmd.push(function() {
googletag.defineSlot(‘/17774365/partner_depo.ua_300x90_mobail’, [300, 90], ‘div-gpt-ad-1584353198343-0’).addService(googletag.pubads());
googletag.pubads().enableSingleRequest();
googletag.enableServices();
});
document.writeln(»

«);
googletag.cmd.push(function() { googletag.display(‘div-gpt-ad-1584353198343-0’); });
document.writeln(»

«);
}