У столиці відбудеться два забіги у вишиванках

Август 21, 2019 16:16«Забіг у вишиванках» – яскраве патріотичне та родинне свято, свято єдності, коли українці згуртовуються, та усі разом, вдягнені у найкращі вишиванки, беруть участь у масовому забігу, символізуючи волю та незалежність нашої країни та нації.

Киянам пропонують приєднатися до одного з двох забігів

Забіг у вишиванках на Русанівській набережнійУмови. До участі у забігу на дистанції 100 м допускаються всі бажаючі від 2 до 6 років, які не мають протипоказань за станом здоров’я для участі в даному забігу. На 500 м — учасники 7-10 років, 1 км — від 11-ти, 5км — від 14-ти, 10 км — від 16-ти років. Медична довідка не обов’язкова. Кожен учасник змагань добровільно бере участь у змаганнях, визнаючи всі ймовірні ризики для власного здоров’я під час і після їх закінчення а також бере на себе особисту відповідальність за свій фізичний стан і здатність завершити дистанцію змагань.

Дистанції: 10 км, 5 км, 1 км, 500 м,100 мВартість участі: 150 грн. на дистанцію 1 км (включає спеціальні пропозиції від партнерів заходу), 450 грн. на дистанцію 10 і 5 км (у вартість входить футболка — вишиванка;  медаль учасника змагань (видається на фініші); транспондерний чіп для виміру часу; користування роздягальнею та камерою схову;  спеціальні пропозиції від партнерів заходу).

Коли: 24 серпня о 9.00Де: перехрестя Русанівської Набережної та Русанівського бульваруДетальніше про маршрути і реєстрація на сайті

Забіг у Пирогові 2019Справжня бігова подорож різними куточками України! Вік учасників  — від 16 років. Дистанції: 5 та 10 км, скандинавська ходьба 3 км.Безкоштовний трансфер, езкоштовний вхід до музею для учасника та одного вболівальника. Пам’ятна срібна підвіска кожному фінішеру!

Коли: 24 серпня о 10.00Де: Національний музей народної архітектури та побуту України, вул. Академіка ТронькаВартість реєстрації: 400 грн., з завтрашнього дня 500 грн.Детальніше про маршрути і реєстрація на сайті

Будьте постійно у курсі подій, якими живе столиця – підписуйтесь на канал «Вечірнього Києва» у Telegram та Facebook.