У столиці дистанційно працюватимуть лише 7 шкіл – Олена Фіданян

27 октября, 2020 21:161,5 % вчителів у столиці отримали позитивний ПЛР-тест на COVID-19, — зазначили в департаменті освіти та науки Києва.

В якому саме форматі навчатимуться школярі у столиці після канікул, залежатиме від стану здоров’я як вчителів, так і учнів, повідомила директорка департаменту освіти та науки Києва Олена Фіданян у прямому ефері на телеканалі «Наш».

Ми маємо повну статистику, які школи повертаються до навчання та яка ситуація зі станом здоров’я дітей та педагогічних працівників, бо діти можуть повернутися лише в тому випадку, якщо їх зустрічають вчителі. Статистика є втішною. Ми передбачаємо, що з четверга у дистанційному форматі працюватимуть лише 7 шкіл, – повідомила вона.

Олена Фіданян розповіла, що першу четверть школи працювали в різних форматах:  очному, дистанційному та змішаному. Що стосується початкової школи, то лише 7,5 відсотків класів працювали у змішаному форматі навчання,  всі решта – в очному.

Якщо говорити про середню та старшу школи, то в кожній четвертій було організовано змішаний формат навчання, підсумувала очільниця департаменту.

Вас також може зацікавити: Заяви про неготовність освіти до дистанційного навчання – образа для педпрацівників – Сергій Шкарлет

Використання статей порталу «Всеосвіта» дозволяється за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на ці статті у першому абзаці. Назва порталу «Всеосвіта» має згадуватися обов’язково. У разі невиконання цих вимог, питання автоматично передаватиметься до юридичного відділу.

Видавництво «Всеосвіта» є незалежним, офіційно зареєстрованим ЗМІ. Ми не підтримуємо жодну політичну партію. Головна мета – прозоре та різнобічне висвітлення усіх подій, що відбуваються у сфері освіти.