У столиці 22 та 23 квітня святкуватимуть Фестиваль тюльпанів: програма заходів

1 апреля, 2021 12:08Українсько-Нідерландський Фестиваль припаде на період цвітіння тюльпанів, які в листопаді дипломати висадили на Михайлівській площі та на Майдані Незалежності.

У столиці 22 та 23 квітня проведуть низку заходів культурного та економічного-інвестиційного спрямування, серед яких «Фестиваль тюльпанів» та Українсько-нідерландський бізнес-форум. Про це Kyiv Media стало відомо з проекту програми заходів Посольства України в Королівстві Нідерланди.

Зокрема, у пограмі заходів:

22 квітня:

16.00-16.30  – офіційна церемонія відкриття Фестивалю за участю мера столиці Віталія Кличка. Також у заході візьмуть участь: Посол Королівства Нідерланди в Україні Й. де Мол, керівництво МЗС України, дирекція компанії Міжнародні авіалінії України та інші партнери.

Місце проведення – біля відповідної квіткової клумби на Майдані Незалежності.

17.00-20.00 – урочисте прийняття з нагоди відкриття Фестивалю.

Місце проведення – Національний заповідник «Софія Київська». Захід організовується спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України.

23 квітня:

Перша половина дня (час узгоджується) – Українсько-Нідерландський бізнес форум.

Місце проведення – готель «Hilton». Захід організовується спільно з UkraineInvest.

Нагадаємо, 27 листопада українські дипломати разом зі співробітниками посольства Нідерландів висадили понад 100 тис. тюльпанів на честь героїв Небесної сотні.

Нідерланди подарували Києву квіти на знак пам’яті подвигу героїв Революції Гідності.

Фото: unssplash