У Славутичі відбулася зустріч з польською делегацією

Май 15, 2019 12:1615 квітня, у Славутичі, в залі засідань виконкому відбувся круглий стіл “День Європи – 2019:Співпраця польських гмін та українських громад для зміцнення місцевого самоврядування”.

У цей день міський голова Юрій Фомічев провів перемовини з головою Асоціації гмін басейну річкиВіслока (Польща) Анжеєм Чернецьким щодо налагодження партнерських відносин Славутича однієюіз польських гмін.

У зустрічі взяли участь: міський голова, бургомістри і війти гмін Малопольського та Підкарпатськоговоєводств, представники Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування; Сіверськогоцентру післядипломної освіти; комунальних підприємств управлінь Славутицької міської ради тавідділів виконавчого комітету Славутицької міської ради.

Питання і відповіді під час зустрічі стосувалися різних аспектів життя громад. Напрацьованийпольський досвід розвитку місцевого самоврядування, яким поділилися польські війти і бургомістри,корисний і для Славутича. Спілкування пройшло зацікавлено, інтенсивно, доброзичливо, з обміномпитаннями, коментаріями, уточненнями.

Гості міста ознайомляться із Славутичем, відвідають Чорнобильську АЕС та виставку “Чорнобиль –територія змін”.

Славутицька міська рада

Читайте ще:  У Києві перейменували іще одну вулицю