У СІЗО Києва викрили телефонного шахрая: подробиці грошової оборудки (Фото)

8 мая, 2020 11:48У відносинах між Грузією і Україною виникли проблеми. Голова МЗС Грузії зробив тривожну заяву.

Грузія відкликала посла з України у зв’язку з призначенням Міхеїла Саакашвілі головою виконкому Національної ради з питань реформ. Про це у п’ятницю, 8 травня, повідомило Міністерство закордонних справ Грузії.

За словами міністра закордонних справ Грузії Давида Залкаліані, відкликання посла для консультацій вказує на певні проблеми у відносинах між двома державами. Тепер уряд країни визначатиметься з подальшими діями у ході консультацій з послом, якого відкликали саме для цього.

Поки що про розрив дипломатичних відносин чи перегляд стратегічного партнерства не йдеться. Однак відкликати посла було необхідно, — сказав Залкаліані.

Раніше  ASPI news повідомляло, що народна депутатка Іванна Климпуш-Цинцадзе прокоментувала призначення Михеїла Саакашвілі головою виконкому Нацради з питань реформ при президентові України. Вона попередила, що Україна таким чином може втратити стратегічного партнера і союзника проти спільного ворога.

Нагадаємо, 7 травня президент Зеленський підписав указ про призначення Міхеїла Саакашвілі головою Виконавчого комітету реформ. Володимир Зеленський заявив, що Саакашвілі допоможе Україні здійснити важливі зміни.