У Шевченківському райсуді сталися сутички, постраждав депутат-свободівець — фото

Январь 11, 2018 21:32У четвер, 11 січня, у залі Шевченківського районного суду Києва під час розгляду справи про масові заворушення під Верховною Радою проти прийняття змін до Конституції щодо децентралізації 31 серпня 2015 року сталися зіткнення.

Як повідомив координатор націоналістичної організації С14 Сергій Мазур, під час сутички побили добровольця та депутата Київської міської ради від ВО Свобода Володимира Назаренка. За його даними, депутат втратив свідомість.

Після штовханини охоронці вивели всіх присутніх із зали.

Нагадаємо, що троє представників Свободи Костянтин Василець, Гліб Громов та Олександр Станков підозрюються у причетності до заворушень біля стін Верховної Ради 31 серпня 2015 року.

Після того як Верховна Рада попередньо схвалила президентський законопроект про внесення змін до Конституції в частині децентралізації, під парламентом зав’язалися сутички. Мітингувальники, які вважають дії влади легітимізацією сепаратистів на Донбасі, намагалися прорватися в парламент, вступаючи у протистояння з правоохоронцями. Один з активістів кинув гранату в нацгвардійців.

Сутички у Шевченківському суді Києва

Дивіться також

У Шевченківському районному суді Києва під час розгляду справи про заворушення біля стін Верховної Ради 31 серпня 2015 року сталися сутички, 11 січня 2018 року