У парку «Каштановий Гай» встановили боксерський майданчик

10 декабря, 2019 16:24У рамках реалізації громадського проєкту № 287 «Спортивно-боксерський майданчик у сквері на вул. Ризькій», замовником якого виступило комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва, було встановлено боксерський ринг із накриттям та стійку для боксерських тренажерів (груш та мішків).

Головною метою даного проєкту було привернення уваги молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. За проєкт проголосувало 738 киян, на його реалізацію було виділено 380 тисяч гривень. На ці кошти встановили ринг, придбали боксерські мішки та груші.

Завдяки спільним зусиллям влади й громади, все більше і більше людей у вільний час надаватимуть перевагу заняттям спортом на боксерському майданчику на відкритій місцевості. Цей комплекс придатний як для тренувань, так і для повноцінних занять єдиноборствами.

– Через постійні посягання забудовників на територію нашого парку, через процвітання наркоманії та криміногенної обстановки у нас на районі, через відсутність безкоштовних тренувальних залів, потрібен такий боксерський майданчик, щоб молодь ставала здоровою, спортивно розвиненою та зі свідомою громадською позицією, – пояснює автор проєкту Юлік Камишніков. 

На даний час всі елементи зняті для зберігання до початку сезону тренувань. У 2020 році чекають на всіх охочих. 

Фото Kpuzn Shevchenko

Важливі новини та перевірена інформація в Telegram і Facebook.