У місті Переяславі-Хмельницькому відбулися громадські слухання (Фоторепортаж)20 лютого в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради відбулися громадські слухання під головуванням Почесного громадянина міста Переяслава-Хмельницького Ольги Тесленко. У заході взяло участь близько 100 осіб.

Міський голова Тарас Костін звiтував про свою роботу за 2017 рік перед громадою міста та відповів на запитання присутніх.

У громадських слуханнях взяли участь депутати міської ради, секретар ради Петро Бочарін, перший заступник міського голови Григорій Карнаух, заступник міського голови Валентина Губенко, керуюча справами Валентина Гринець, керівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету та міської ради, керівники установ, організацій та підприємств міста, представники інститутів громадянського суспільства та жителі міста.

Також відбулися конструктивні дискусії щодо питань демонтажу, перенесення чи збереження пам’ятки монументального мистецтва «Монумент на відзначення 300-річчя возз’єднання України з Росією» та обговорення проектів бренду рідного міста.

Наступні громадські слухання відбудуться в мікрорайоні Підварки 21 лютого 2018 року о 17.00 годині у приміщенні загальноосвітньої школи №4.

А поделиться?