У мережі з’явилися фото та відео сутичок за участю «свободівця» Левченка у Києві

10 марта, 2018 05:16Оприлюднено світлини та відео з місця зіткнення між активістами та тітушками, участь якому брали і «свободівці» – парламентар Юрій Левченко та депутат Київради Святослав Кутняк.

Відповідний допис з’явився на Facebook-сторінці ресурсу «Київ оперативний».

Читйте також: «Свобода» відреагувала на побиття свого представника Левченка

Сутички відбулися на Татарці у Києві

Зазначається, що сутички відбулися жителями Татарки (історична місцевість у Києві — «24») та тітушками, які приїхали захистити демонтаж гаражів.

За словами місцевих жителів, тітушки прийхали захищати демонтаж гаражів

«Уранці 9 березня на вулиці Половецькій, 25/27, почалися протистояння місцевих жителів і тітушок. Останні приїхали захищати людей, які проводять демонтаж гаражів. Трохи перестаралися і добряче побили депутатів Юрія Левченка та Святослава Кутняка. Закінчилося великою сутичкою-побоїщем та втечею тітушок з місця подій», — йдеться у повідомленні.

Додамо, що також було опубліковано відповідні фото та відео. Зокрема, на кадрах жінка говорить, що правоохоронці жодним чином не реагували на дії з боку тітушок, відтак місцеві жителі самі вирішили їх прогнати.

Увага! Відео містить елементи жорстокості (18+)

Сутички між активістами та тітушками на Татарці у Києві: відео

Нагадаємо, уранці 9 березня депутат Київради Святослав Кутняк повідомив, що невідомі тітушки ледь не до втрати свідомості побили представника «Свободи» Юрія Левченка. Крім того, за його словами, нардепу кілька разів бризнули в очі з газового балончика. Як переконує політик, у результаті таких дій він відвіз його до лікарні.

Натомість у поліції стверджують інше. Правоохоронці, зокрема, наголошують, що до місця демонтажу гаражів, який проводили працівники благоустрою, прибули народний депутат Юрій Левченко і депутат Київради Святослав Кутняк, і намагалися кинути пляшку з займистою сумішшю, у результаті чого виникла сутичка.